Влада Запорізької області обіцяє карати за тиск на підприємців

Стаття не відповідає темі?

Така інформація була оголошена першим заступником голови обласної державної адміністрації Костянтином Брилем на черговому засідання координаційної ради з питань розвитку підприємницької діяльності. Зокрема чиновник заявив, що до нього звернулось підприємство області, яке скаржилось на виникнення проблем з митницею. Остання не дуже поспішала оформляти документи на вантаж, який затримався на західному кордоні держави.

На даний час обласною владою приймаються заходи для того, щоб в межах своїх повноважень вирішити проблему. В подальшому Бриль заявив, що державні органи не будуть залишати без уваги такого роду ситуації.

Також на повістці дня координаційної ради було розглянути інформацію про стан середнього та малого бізнесу міста Мелітополь. Зокрема аналізувалась ситуація за перше півріччя поточного року і на скільки в регіоні просто займатись бізнесом, як допомагає чи перешкоджає в цьому влада.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Так Ірина Фурсова, яка займає пост керівника відділу з розвитку підприємництва та захисту прав споживачів при Мелітопольській міській раді, заявила, що в місті зареєструвались 15899 суб’єктів підприємницької діяльності. Зокрема 13720 з них це фізичні особи-підприємці, а 2206 – юридичні особи. Якщо проводити порівняння з аналогічним періодом минулого року, то загальна кількість підприємців фізичних осіб виросла на 221 особу.

Варто зауважити, що в процесі наповнення міського бюджету підприємництво відіграє значну роль. Так за третій квартал 2015 року суб’єкти господарської діяльності внесли 36,9% від загальної суми доходів бюджету міста.

Крім цього на засідання розглядали питання відносно стратегії діяльності органів місцевої влади по покращенню умов ведення бізнесу в регіоні.

Популярне

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 29 2015. Поданий під Бізнес, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire