Вистава «Наплювати мені на ваш мільйон» в Запоріжжі

Стаття не відповідає темі?

7 листопада в 18.00 і 20 листопада о 19.00 на сцені ДК ім. Кірова “Новий Театр” представляє комедію “Наплювати мені на ваш мільйон” (За п’єсою В. Мухарьямова “Спасибі, Марго”).

П’єса В. Мухарьямова – зворушлива і смішна історія з яскравими комедійними ситуаціями, пронизана ліричним теплом і тонким гумором. Ця дещо парадоксальна комедія розповідає про те, що в житті всім править випадок, а ще про тих, хто править цим самим випадком.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Хочете побачити, на що здатна справжня жінка? Тоді чекаємо вас на виставі Нового Театру “Наплювати мені на ваш мільйон” (до речі, доларів, звичайно).

Тривалість: 2:00, в 2-х діях. Ціна квитків: 40-80 грн. Квитки: каси Мусін-арт-груп (тел. 701-0-107) і ДК ім. Кірова (тел. 212-12-89). Телефон для довідок: 050-180-51-30.

Популярне

Метки: , ,

Опубліковано на Oct 30 2015. Поданий під Афіша, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire