Виробництво біг бегів

Власне виробництво біг перегонів дозволяє компанії “ВІАЛ” крім біг-бегів пропонувати своїм клієнтам поліпропіленові мішки за прийнятною ціною. Набуття виробів безпосередньо у виробників стає кращою гарантією покупки якісних виробів, виконаних з урахуванням всіх виробничих вимог. Ціна на Біг беги залежить також від типу упаковки, обсягу замовлення і способу доставки. Всі м’які контейнери є універсальними у використанні. Їх можна застосовувати і адаптувати до будь-якого вантажного і розвантажувального устаткування. Компанія «ВІАЛ» пропонує купити біг беги в широкому асортименті.

Виробництво складається з декількох етапів:

Для захисту вантажів від атмосферної вологи, пилу та інших впливів зовнішнього середовища біг-беги в Україні забезпечуються подвійними стінками, причому друга найчастіше являє собою поліетиленовий вкладиш. Поліпропілен є екологічно чистим матеріалом, завдяки чому його використовують не тільки для виготовлення тари, а й у виробництві біг-бегів – виробів для зберігання харчових продуктів. Тому, набувати мішки мкр і зберігати в них сипучі вантажі не тільки економічно вигідно, але й екологічно безпечно. Виробництво одностропні і двустропних біг перегонів проводиться з рукавної поліпропіленової тканини різної щільності. Щільність цієї тканини підбирається залежно від необхідної вантажопідйомності. Біг беги – ідеальна тара для сипучих вантажів. Успіх у комерційній діяльності складається з багатьох складових, у тому числі і за рахунок зниження матеріальних втрат пов’язаних із зберіганням і транспортуванням сипучих вантажів.

Контейнери типу біг біг виготовляються з поліпропіленового матеріалу, завдяки якому вони мають великий запас міцності і можуть використовуватися при великій різноманітності температур. Для додання контейнерам вологонепроникності, вони додатково комплектуються поліетиленовими вкладишами, які виготовляють з поліетиленової рукавної плівки. Товщина вкладиша може варіювати в межах 60-120 мкм і залежить від виду завантажуваного продукту і його температури.

Стандартний біг біг має розмір 90х90 см і висоту 90-200 см, але можуть виготовлятися контейнери будь-яких інших потрібних розмірів. Вантажопідйомність їх в середньому не перевищує однієї тонни. Контейнери великого розміру можуть витримувати вагу до двох тонн. Вони можуть бути оснащені однією, двома або чотирма петлями або 4 стропами. Для полегшення завантаження і вивантаження передбачені різні додаткові пристрої у вигляді верхнього та нижнього клапана, фартуха, що відкриває дно. Стропи біг-бегів виробляються з матеріалу контейнера і є його продовженням. Довжина петлі може бути від 45 до 60 см. Петлі оснащені манжетами, які зазвичай виготовляються з ламінованої тканини контрастного кольору і призначені для попередження пошкодження петель. Виробництво біг бегів – однопетльовою і двопетльовий – проводиться з рукавної поліпропіленової тканини різної щільності. Щільність цієї тканини підбирається залежно від необхідної вантажопідйомності.

Компанія “ВІАЛ” здійснює виробництво біг бегів різних видів. Покупці можуть замовити будь-який потрібний вид продукції з асортименту товарів, представлених в каталозі сайту vbags.com.ua. Компанія забезпечуємо швидку доставку продукції споживачеві. Тут завжди можна швидко і на найвигідніших умовах придбати необхідну кількість контейнерів від виробника.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Sep 21 2015. Поданий під Прес-реліз, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire