Відпочинок в Єгипті від TUI Ukraine

Стаття не відповідає темі?

Відпустка – довгоочікуваний час, але не частий, тому провести його потрібно з усім задоволенням. Тут перше постає питання про місце відпочинку, благо, варіантів у туриста достатньо. Шкода, правда, що грошей не завжди вистачає на зарубіжну поїздку.

Точніше, їх не вистачає тим, хто не знає секретів гарної відпустки. Що за секрети? По-перше, перевагу варто віддавати бюджетним напрямками, і тут треба згадати про тури в Єгипет http://www.tui.ua/tours/africa/egypt/. По-друге, навіть недорогий курорт може стати ще більш доступним, якщо відправитися на нього по гарячій путівці. Залишається розібратися, чому Єгипет, і що таке гарячий тур.

П’ять причин вирушити до Єгипту

З першим пунктом все просто: відпочинок в Єгипті відрізняється масою переваг:

Ця країна – одна з найдавніших на планеті, так що пам’ятників, руїн і реліктів в єгипетських містах вистачить навіть для самого захопленого історика;

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Червоне море – найтепліше на планеті (до слова про відпочинок з маленькими дітьми);

Ніде більше немає таких умов для дайвінгу, як в єгипетських Шарм ель Шейху і ель Гуні: не просто ж так саме сюди з’їжджаються професійні дайвери з усіх країн світу (нерідко саме в Єгипті проводяться групові змагання дайверів);

Стоять путівки до Єгипту недорого, але якість обслуговування тут дуже навіть задовільна;

TUI Ukraine пропонує найкращі гарячі тури в Єгипет, варто вибрати хоча б потім, щоб подивитися на одне з чудес світу – піраміди, навчені тисячоліттями і оповиті десятками легенд.

Ціна питання: слово про палаючі тури.

Але головне (а таким для більшості залишається ціна): тури в Єгипет при всій своїй ціновій привабливості можуть стати ще дешевше, якщо турист встигне “зловити” палаючу пропозицію від туристичної компанії.

Популярне

Метки: , , , ,

Опубліковано на Sep 19 2015. Поданий під Cвіт, Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire