Відгук про аптеку

Мої батьки пенсіонери, зі своїми вже поруч «болячок», ліків потрібно багато і різних. Далеко не в кожній аптеці можна було підібрати весь список необхідних препаратів, доводилося об’їжджати дві, а іноді і три аптеки в місті, попередньо зателефонувавши на предмет наявності. Зараз, після моєї вагітність, додалися ще й мої препарати, а можливість кататися по всьому місту і підбирати все по своєму списку ліки знизилася. Почала шукати місце, де відразу можна все замовити з доставкою, за прийнятною ціною.

Вихід знайшовся: http: //інтернет-аптека.com.ua

Тут підібрала всі ліки батькам і від тиску і від суглобів, і серцеві препарати – http://xn—-8sbaracqvvbzhyed.com.ua/drugstore.html. Дуже порадував широкий вибір товару для мам і малюків. Поки ось пробувала для мам, для малюків пізніше буду замовляти. Брала собі масло Hipp від розтяжок, дуже рекомендую. По-перше розтяжок дійсно немає, а у мене вже 32 тиждень, по друге шкіра дуже ніжна, приємна, самій подобається, користуюся маслом щодня, від себе хочу додати краще наносити на вологу шкіру і витрата менше, і як мені здається ефект більше. Для малюка свого теж вже пригледіла, все що треба і підгузники і серветки, присипку, масло, дуже зручно все в одному місці можна підібрати.

Ми з мамою тут же стали замовляти і «жіночі радості», спробували Сироватка Hirudo Derm Anti Aqe BIO ACTIVE SERUM, дуже не погано, взяли на озброєння. Плюс тут же замовляємо крему, яким раніше користувалися і купували в магазині, тут виявилося дешевше. Серія «Чиста лінія» вже перевірена і давно нами улюблена. Зараз де-то раз-два на місяць робимо замовлення по всім нашим потребам з гігієни, зубні пасти, дезодоранти, креми для рук, для особи, серветки, хустки та інше – інше.

Минулого місяця по мимо поточного замовлення, довелося замовити тонометр, наш зламався. Взяли Тонометр ВР N1 Basic (напівавтомат), ось уже місяць тестуємо, відмінний апарат. Ніяких нарікань, простий в обіг, не дає збої. Тато і мама залишилися дуже задоволені.

У підсумку так вийшло, що всі потреби нашої сім’ї і з ліків і по особистій гігієні ми стали брати http: //інтернет-аптека.com.ua, поки що ніяких нарікань не було, завжди швидка доставка, хороші ціни, дуже ввічливі і компетентні дівчата з відділу продажів, завжди допоможуть порадою і розкажуть, якщо щось не зрозуміло. Рекомендую всім цей сервіс, дуже спростило життя і звільнило час від походів по аптекам і магазинам.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 6 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire