В Запорізької області зменшують площі озимої пшениці

# , , , ,

на території запорізької області тривають сільськогосподарські роботи. зокрема аграрії закінчують посів озимих культур, в тому числі й пшениці.

інформаційно-аналітичне агентство “апк-інформ” провело серед виробників сільськогосподарської продукції опитування. предметом дослідження експертів стала кількість озимих культур, які будуть засіяні в цьому році на території запорізької області.

при цьому левова частина аграріїв повідомляють про суттєве скорочення площ під озиму пшеницю. причиною цьому є погіршення погодних умов, зокрема посушлива зима, літо та осінь 2015 року. зокрема ряд сільськогосподарських підприємств зменшили посівні площі, причому суттєво, в середньому на 40-60%. не дуже втішним є те, що ті аграрії, які провели посів в кінці вересня, до цього часу не отримали сходів зернових.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

варто зауважити, що деякі учасники ринку повідомляють про повну відмову від посіву озимої пшениці. крім цього знижуються в запорізькій області площі під озимий ячмінь та озимий ріпак, зменшення проходить в середньому на 60%.

міністерство аграрної політики україни повідомляє, що станом на середину жовтня на території запорізької області озимими зерновими культурами засіяна площа в 427,2 тисяч гектарів. в свою чергу дана цифра складає 66% від запланованих об’ємів.

також агровиробники стверджують, що збільшувати кількість площ озимих в цьому році вже не будуть. навіть якщо в другій половині жовтня пройдуть дощі, у аграріїв не буде часу на досівання культур, так як в листопаді місяці вже можуть вдарити перші морози, які знищать посіви.

повторна посушлива зима та літо в 2016 році можуть суттєво знизити врожайність зернових культур в запорізькій області, в результаті чого можливе виникнення в регіоні певного дефіциту зерна.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 20 10 2015. Поданий під Економіка, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".