В Запорізькій області водогін буде будувати фірма, наближена до Пшонки

Управлінням капітального будівництва Запорізької обласної державної адміністрації на початку жовтня було укладено угоду з товариством з обмеженою відповідальністю “Газфаер Інвест”. Предметом угоди стала реконструкція водопостачання села Чапаєвка (Полтавський район). Сума угоди складає 8430000 грн. Цю інформацію розповсюдили в “Наші гроші. Запоріжжя”, посилаючись при цьому на “Вісник державних закупівель”.

Як сказано в технічному завданні, крім безпосереднього прокладання трубопроводу підрядник повинен ліквідувати кілька свердловин, реконструювати стару та побудувати дві нові свердловини.

Всього в торгах приймало участь сім учасників, пропозиції двох компаній були відхилені, основна причина відмови – невідповідність поданих заявок умовам документації торгів. При цьому, по причині невідповідності конкурсної пропозиції оголошеній процедурі закупівлі також отримало відмову ТОВ “ЕСС Плюс”. Компанія пропонувала виконати всі вище перераховані роботи за меншу суму – 2030000 грн.

ТОВ “Газфаер Інвест” зареєстроване в одній з київських багатоповерхівок на ім’я Олександра Буглака. За останні декілька років фірма отримала підрядів більше ніж на 200 мільйонів гривень. Приблизно 85% з даної суми складають роботи по будівництву газогонів, решта – водогони. Цікавим є факт, що фірма отримувала перемоги в тендерах тільки на території Запорізької області.

В 2014 році на позачергових виборах до парламенту Буглак балатувався по округу №60 (Донецька область) як самовисуванець.

Основну частину підрядів, а це 192390000 грн, компанія “Газфаер Інвест” отримала в другій половині 2012 року, якраз напередодні парламентських виборів. З вище вказаної суми 111 720 000 грн. прийшлись на межі виборчого округу №81, саме на ньому до парламенту балатувався Артем Пшонка, син генпрокурора Віктора Пшонки. При цьому фіксувались випадки, коли офіційне підписання угоди з фірмою проводилось вже після того, як в селі пускали газ – урочисто та з участю Пшонки-молодшого.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Опубліковано на Oct 19 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire