В Запорізькій області в лікарню потрапив п’яний 6-літній хлопчик

#

в місті мелітополь шестирічна дитина випила самогону, після чого потрапила до реанімації. її батько, за необережністю якого хлопчик отримав доступ до сурогатного алкоголю, відбувся протоколом про адміністративне правопорушення.

в понеділок, 19 жовтня, в мелітопольське му мвс україни в запорізькій області поступило повідомлення про нещасний випадок. до місцевої лікарні було доставлено 6-літнього хлопчика, в якого були ознаки отруєння алкоголем. за місцем проживання дитини виїхали правоохоронці для з’ясування обставин події.

як виявилось, сім’я неблагополучна – батько дебошир та п’яниця, якого регулярно притягують за насилля в сім’ї. в самій сім’ї виховується четверо дітей. 19 жовтня матір була відсутня, а до батька прийшов кум, який приніс з собою самогон.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

коли посиденьки закінчились, господар вирішив провести гостя, а пляшка з залишками алкоголю залишилась стояти на столі. повернувшись додому він побачив, що шестирічний син лежить на підлозі без свідомості. виявилось, що хлопчику захотілось спробувати що ж з таким задоволенням п’є тато. він налив собі горілки та випив.

дитину терміново було доставлено до лікарні, де вона спочатку провела декілька годин в реанімаційному відділенні, а потім її перевели до стаціонару. в другій половині дня хлопчику стало краще і вже ввечері він був відпущений додому.

відносно горе-батька було складено протокол за статтею 184 кодексу україни про адміністративну відповідальність (невиконання батьками обов’язків щодо виховання дітей).

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 22 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".