В Запорізькій області суд засудив лікарів-вимагачів

київського депутата сбу спіймала на великому хабарізлочин і покарання: в запорізькій області суд засудив лікарів-вимагачів

рік тому двоє медпрацівників мелітопольського пологового будинку вимагали гроші у хворих за надання медичної допомоги. таємне стало явним: злочинну схему розкрили. за справу взявся районний суд, і після розгляду підозрюваних визнали винними за частиною 1 статті 184 кк україни.

суть злочину:

як розповів начальник відділу прокуратури області а. лавренко, старша медсестра і лікар вимагали у пацієнтів гроші за лікування. в іншому випадку їм не видавали свідоцтва про народження дітей, без яких не можна зареєструвати їх в органах рагс.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

до конституційним правам громадянина україни відноситься право на отримання безкоштовної медичної допомоги. дії злочинної групи були грубим порушенням цих прав. жертвами злочину стали три громадянки україни, які відмовилися оплачувати медичне обстеження. надалі у них з’явилися проблеми з реєстрацією новонароджених.

завдяки тому, що потерпілі звернулися в прокуратуру, змова лікарів вдалося своєчасно розкрити. під час обшуку в лікарні були виявлені докази: взяті у пацієнтів гроші.

недобросовісних працівників міської лікарні мелітополя визнали винними і зобов’язали виплатити штраф.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

2 коментарі для “В Запорізькій області суд засудив лікарів-вимагачів”

  1. Лана

    тоже мне новость. в КАЖДОЙ больнице это сейчас происходит, за очень редким исключением

    • Максим

      Ну хоч когось засудили. З чогось треба починати.

Залишити коментар

Опубліковано на 08 12 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".