В Запорізькій області реалізують пілотний проект по покращенню здоров’я чоловіків

Запорізька область першою в Україні починає реалізацію пілотного проекту «Чоловіче репродуктивне здоров’я і активне соціальне довголіття». Проект представив директор Інституту урології НАМН України Возіанов С.О..

Він зазначив, що ця програма відповідає стратегічним напрямкам соціально-економічного розвитку країни, і може бути віднесена до одного з блоків концепції довгострокового розвитку України на період до 2022 року. Метою програми є поліпшення репродуктивного здоров’я та підвищення якості життя чоловічого населення області. У концепцію закладено принцип профілактики і захисту здоров’я чоловіка від неінфекційних захворювань.

В рамках програми за чотири найближчі роки планується всебічно обстежити понад 165 тисяч жителів регіону і при необхідності призначити їм лікування, в тому числі і високотехнологічне. «Ми із задоволенням беремо участь у цьому пілотному проекті, тому що вважаємо, що дуже-дуже важливо не тільки з точки зору народжуваності і т.д., а і тривалості життя. Це буде великим кроком у вирішенні всіх проблем », – сказав голова регіону Костянтин Бриль.

Поділитися:
Опубліковано на Sep 10 2018. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire