В Запорізькій області реалізують пілотний проект по покращенню здоров’я чоловіків

запорізька область першою в україні починає реалізацію пілотного проекту «чоловіче репродуктивне здоров’я і активне соціальне довголіття». проект представив директор інституту урології намн україни возіанов с.о..

він зазначив, що ця програма відповідає стратегічним напрямкам соціально-економічного розвитку країни, і може бути віднесена до одного з блоків концепції довгострокового розвитку україни на період до 2022 року. метою програми є поліпшення репродуктивного здоров’я та підвищення якості життя чоловічого населення області. у концепцію закладено принцип профілактики і захисту здоров’я чоловіка від неінфекційних захворювань.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

в рамках програми за чотири найближчі роки планується всебічно обстежити понад 165 тисяч жителів регіону і при необхідності призначити їм лікування, в тому числі і високотехнологічне. «ми із задоволенням беремо участь у цьому пілотному проекті, тому що вважаємо, що дуже-дуже важливо не тільки з точки зору народжуваності і т.д., а і тривалості життя. це буде великим кроком у вирішенні всіх проблем », – сказав голова регіону костянтин бриль.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 10 09 2018. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".