В Запоріжжі встановлять систему спостереження за чотириста мільйонів гривень

21 листопада, стало відомо про нову систему спостереження, яка буде впроваджена в місті з ініціативи міської влади. витратять на проект близько 400 мільйонів гривень бюджетних грошей.

у конференц-холі торгово-промислової палати відбулося обговорення нового проекту “безпечне місто” – установки візуальних систем стеження. у запоріжжі визначили близько 3 тисячі проблемних об’єктів, на які будуть встановлені камери для постійного спостереження – перехрестя, парки і т.д. купувати її будуть у найбільш передових фірм зі світовим ім’ям.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

така система є в сусідніх містах україни.

начальник патрульної поліції роман пилипенко, який був на заході, наполіг на тому, що дана система не буде відслідковувати людей, а вести спостереження за місцевістю.

на впровадження цієї системи витратять близько 2-2,5 років. але це не означає, що вона почне працювати тільки через такий великий термін. перший заступник мер сергій мішок повідомив, що перші камери вже почнуть спостереження за місцевістю через півроку, а решта підключать в міру впровадження.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

1 коментар для “В Запоріжжі встановлять систему спостереження за чотириста мільйонів гривень”

  1. Саныч

    на пересечении ул.Тургенева и пр. Соборный водители маршруток и прочие крутые, не читавшие ПДД разгоняются на сигнал желтый и пересекают улицу на красный свет ! их не смущает знак Внимание школа ,театр Магара , оживленный центр города ! только с нашего двора на этом перекрестке погибли два человека , которые переходили пр.Соборный на разрешенный зеленый свет !только штрафы и контроль перекрестка могут навести порядок и закон .

Залишити коментар

Опубліковано на 22 11 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".