https://reporter.zp.ua

В Запоріжжі відбудеться презентація книги Асли Перкер “Суфле”

# , , , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

5 грудня, о 12.00, в центрі національних культур (5 поверх обласної бібліотеки ім.горького), за участю мандрівника, публіциста володимира супруненка відбудеться презентація книги асли перкер “суфле”, про це пише.

асли є. перкер – відома сучасна турецька письменниця, журналістка, громадський діяч, випускниця філологічного факультету. “суфле” є її третім романом, який вважається найуспішнішим. він переведений на 10 мов, серед яких англійська, німецька, французька, польська, китайська і, звичайно, український.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

події в сюжеті розгортаються між трьома абсолютно протилежними містами: стамбул – париж – нью-йорк. це історія трьох розбитих сердець, про розчарування і сум’ятті людини під час життєвих випробувань. головні герої постійно готують нові страви, ніби ховаючись на кухні від проблем. суфле, яке намагалися приготувати герої роману, є символом зламаною душі, якої так і хочеться почати все спочатку.

“суфле” представить ольга чічінская – перекладачка, видавець.

під час зустрічі ольга чічінская також поділиться планами першого в україні видавництва сучасної та класичної турецької літератури “алемак” і проведе вікторину, призом на якій стане власне сама книга.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 02 12 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".