В Запоріжжі відбудеться презентація книги Асли Перкер “Суфле”

Стаття не відповідає темі?

5 грудня, о 12.00, в Центрі національних культур (5 поверх обласної бібліотеки ім.Горького), за участю мандрівника, публіциста Володимира Супруненка відбудеться Презентація книги Асли Перкер “Суфле”, про це пише.

Асли Є. Перкер – відома сучасна турецька письменниця, журналістка, громадський діяч, випускниця філологічного факультету. “Суфле” є її третім романом, який вважається найуспішнішим. Він переведений на 10 мов, серед яких англійська, німецька, французька, польська, китайська і, звичайно, український.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Події в сюжеті розгортаються між трьома абсолютно протилежними містами: Стамбул – Париж – Нью-Йорк. Це історія трьох розбитих сердець, про розчарування і сум’ятті людини під час життєвих випробувань. Головні герої постійно готують нові страви, ніби ховаючись на кухні від проблем. Суфле, яке намагалися приготувати герої роману, є символом зламаною душі, якої так і хочеться почати все спочатку.

“Суфле” представить Ольга Чічінская – перекладачка, видавець.

Під час зустрічі Ольга Чічінская також поділиться планами першого в Україні видавництва сучасної та класичної турецької літератури “Алемак” і проведе вікторину, призом на якій стане власне сама книга.

Популярне

Метки: , , , , , , , ,

Опубліковано на Dec 2 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire