В Запоріжжі створили штаб для боротьби з снігом і ожеледдю

У Запорізькій області оголосили про створення обласного штабу, який займеться запобіганням і ліквідацій ПП, пов’язаних з поганою погодою в регіоні.

Його керівником призначений замглави ОДА Владмир Тоцький. Крім цього, керівникам райадміністрацій вже доручено створити штаби в кожному районі для ліквідацій наслідків негоди зимового періоду. Їм треба буде розробити схеми очищення від снігу, боротьби з ожеледицею, убору бурульок, очищення снігових заметів на вулицях міста і області.

Також в процес боротьби з негодою основні департаменти ОДА: промисловості та інфраструктури, житлово-комунального господарства, а також здоров’я. На останній покладена особлива місія.

“Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації доручено забезпечити безперервну роботу лікувально-профілактичних закладів, а також пунктів обігріву необхідними лікарськими засобами та виробами медичного призначення в лікувальних установах області”, – повідомляє прес-служба ОДА.

Поділитися:
Опубліковано на Nov 16 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire