В Запоріжжі перейменують вулиці – результати опитувань

Районні адміністрації міста представили результати досліджень по перейменуванню вулиць у місті Запоріжжя. Цим питанням державні установи займались в період з серпня по вересень місяць. Всі пропозиції від громадян приймались як в письмовій формі так і по телефону чи через Інтернет.

Так, Жовтневий район в найближчому майбутньому перетвориться в Олександрівський. Цей варіант набрав під час обговорень 100% голосів. Ленінський – найімовірніше, змінять на Дніпровський (74%), 66% учасників громадських слухань підтримали перейменування Орджонікідзевського району в Вознесенівський.

Жителям в майбутньому Олександрівського району, які проживають на вул. Анголенко, пора звикати до вулиці Базарної або Ринкової. Поки що ці два варіанти набирають по 50%. А ось перспектива перейменування вул. Анголенко на честь видатного джазмена і уродженця міста Олександра Цфасмана чомусь у городян захоплення не викликала.

У випадку з вулицею Героїв Сталінграда громадськість і адміністрація району також не визначилася: краще прибрати слово «Сталінград» з назви вулиці або зовсім відмовитися від цього варіанту і віддати перевагу нейтральній Шкільній. Обидва варіанти на слуханнях набирають по 50%.

Із запропонованих варіантів перейменування вулиці Чекістів учасникам придивилося назва Троїцька, вул. Горького з високою ймовірністю стане Катеринославською, а Грязнова – Фортечною. Всі ці варіанти отримали 100%  підтримки.

Вулиця Соціалістична, що в Заводському районі, перетвориться на Оптимістичну (40,5%). А ось Трудова вулиця набрала всього 28,6% голосів.

Вулиця 40 років Радянської України перетвориться на вулицю Преображенську (66%).

Проспект Радянський (Хортицький район), швидше за все, стане проспектом Бориса Преображенського (63%).

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Oct 28 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire