https://reporter.zp.ua

В Запоріжжі перейменують вулиці – результати опитувань

# ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

районні адміністрації міста представили результати досліджень по перейменуванню вулиць у місті запоріжжя. цим питанням державні установи займались в період з серпня по вересень місяць. всі пропозиції від громадян приймались як в письмовій формі так і по телефону чи через інтернет.

так, жовтневий район в найближчому майбутньому перетвориться в олександрівський. цей варіант набрав під час обговорень 100% голосів. ленінський – найімовірніше, змінять на дніпровський (74%), 66% учасників громадських слухань підтримали перейменування орджонікідзевського району в вознесенівський.

жителям в майбутньому олександрівського району, які проживають на вул. анголенко, пора звикати до вулиці базарної або ринкової. поки що ці два варіанти набирають по 50%. а ось перспектива перейменування вул. анголенко на честь видатного джазмена і уродженця міста олександра цфасмана чомусь у городян захоплення не викликала.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

у випадку з вулицею героїв сталінграда громадськість і адміністрація району також не визначилася: краще прибрати слово «сталінград» з назви вулиці або зовсім відмовитися від цього варіанту і віддати перевагу нейтральній шкільній. обидва варіанти на слуханнях набирають по 50%.

із запропонованих варіантів перейменування вулиці чекістів учасникам придивилося назва троїцька, вул. горького з високою ймовірністю стане катеринославською, а грязнова – фортечною. всі ці варіанти отримали 100%  підтримки.

вулиця соціалістична, що в заводському районі, перетвориться на оптимістичну (40,5%). а ось трудова вулиця набрала всього 28,6% голосів.

вулиця 40 років радянської україни перетвориться на вулицю преображенську (66%).

проспект радянський (хортицький район), швидше за все, стане проспектом бориса преображенського (63%).

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 28 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Суспільство і закони. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".