https://reporter.zp.ua

В Запоріжжі міжнародні спостерігачі розказали про порушення на виборах

# , ,

Редактор: Михайло Мельник

вчора, 26 жовтня, в запоріжжі пройшла зустріч з міжнародними спостерігачами, які розказали про порушення на виборчих дільницях міста та області.

експерт пауло мартінс касак (португалія) представляв зареєстрований у брюсселі міжнародний «фонд за демократію та управління», його колеги зі спостереження за виборами в запорізькій області невена узеліч (сербія), йованна заріч (сербія) і сімо шоргіч (сербія) є співробітниками центрального апарату міністерства фінансів сербії.

як заявив містер пауло касак, на виборчих дільницях запоріжжя серйозних порушень не виявлено, чого не можна сказати про інші міста області. так, в мелітополі, де моніторинг проводила міжнародний спостерігач невена узеліч, на трьох дільницях були виявлені люди, які назвали себе «представниками незалежної преси». вони прийшли без супровідних документів і проводили несанкціонований опитування виборців. номери ділянок, де були зафіксовані порушення: 230732, 230734, 230735. ще на одній дільниці було виявлено автомобіль, з якого роздавали подарунки від одного з кандидатів. невена узеліч побувала на 61 з 64 виборчих дільниць.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

її колега йованна заріч, що спостерігала виборчий процес в бердянську, розповіла про тривожну ситуацію, яка склалася в приморському місті. так, чинний мер бердянська, олексій бакай, заявив про масову фальсифікацію. йованна заріч відвідала 13 виборчих дільниць. за її словами, 3 голови виборчкому і 3 спостерігача підтвердили слова мера. але так як давати правову оцінку не в компетенції спостерігачів, виявленням фактів порушень повинні зайнятися правоохоронні органи.

в енергодарі, де ситуацію відстежував сімо шоргіч, як і в запоріжжі, серйозних порушень виявлено не було.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 27 10 2015. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".