В Німеччині в таборі для біженців сталися заворушення

В масовій бійці поранено 14 чоловік, серед них троє поліцейських. Біженці застосували до правоохоронців сльозогінний газ та палиці.

В наметовому містечку для біженців, яке створили неподалік від міста Касель, що на території федеральної землі Гесен, відбулися зіткнення між мігрантами. Результатом заворушень стало отримання 14 людьми різноманітних поранень, в тому числі поранення дістали 3 поліцейських, які приїхали заспокоїти учасників конфлікту. Про це повідомило 28 вересня інтернет-видання Spiegel Online.

За даними видання бійка між біженцями відбулась в неділю ввечері якраз під час роздачі їжі. Сварка між 80-літнім мігрантом та підлітком вилилась в масові заворушення, під час яких сторони почали розпиляти сльозогінний газ а також в хід пішли дерев’яні палиці. Спочатку представники правоохоронних органів змогли взяти ситуацію під контроль, однак в подальшому заворушення спалахнули з новою силою.

За наданими правоохоронними органами даними в заворушеннях прийняло участь більше 300 чоловік різних національностей, в тому числі громадяни Албанії та Пакістану. До місця пригоди стягнули біля 50 поліцейських, під час врегулювання ситуації троє з них отримали різного роду травми. Вісім біженці з травмами різного ступеня важкості були доставлені в місцеву лікарню, відмічає агентство AFP.

Раніше в Майнці президент Німеччини Йоахім Гаук заявив, що можливості його країни по прийому біженці з інших країн не безмежны. За його словами перед Німеччиною зараз стоїть не простий вибір, який полягає в протиріччі між готовністю допомогти мігрантам та реальними можливостями країни.

Поділитися:

Метки: , , ,

Опубліковано на Sep 29 2015. Поданий під Cвіт, Культура. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire