https://reporter.zp.ua

В Конгресі США прийняли резолюцію про звільнення Савченко

# , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

палатою представників конгресу сполучених штатів америки одноголосним рішенням було прийнято резолюцію, в якій американські парламентарі закликають російську федерацію звільнити з під варти українського пілота, а також депутата верховної ради україни надію савченко.

таку інформацію розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі facebook валерій чалий, який займає пост посла україни в сша.

“кілька хвилин тому палатою представників конгресу сша одноголосним рішенням прийнято резолюцію h.res.50 яка має дуже чітку та зрозумілу назву – “заклик до звільнення української льотчиці нідії савченко, яка була захоплена російськими силами на східній україні. на сьогоднішній день вона незаконно утримується в російській в’язниці”, – написав посол.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

документ був написаний в співавторстві 36 конгресменів, які представляють головні політичні сили країни – республіканську та демократичної партій. з документу слідує, що парламентарі відкрито засуджують російську федерацію за її незаконні дії, а саме: за утримання під вартою українки савченко.

крім цього в резолюції міститься заклик до європейських партнерів сша, а також до міжнародної спільноти наполегливо підтримувати зусилля, які будуть направлені на звільнення з в’язниці українки савченко.

нагадаємо, на початку вересня в держдепартаменті сша була розпочата компанія за звільнення з під варти 20 жінок, ув’язнених в різних країнах. американські парламентарі вважають, що цих жінок переслідують виключно за політичними мотивами.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 23 09 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".