В Конгресі США прийняли резолюцію про звільнення Савченко

Палатою представників Конгресу Сполучених Штатів Америки одноголосним рішенням було прийнято резолюцію, в якій американські парламентарі закликають Російську Федерацію звільнити з під варти українського пілота, а також депутата Верховної Ради України Надію Савченко.

Таку інформацію розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook Валерій Чалий, який займає пост посла України в США.

“Кілька хвилин тому Палатою представників Конгресу США одноголосним рішенням прийнято резолюцію H.Res.50 яка має дуже чітку та зрозумілу назву – “Заклик до звільнення української льотчиці Нідії Савченко, яка була захоплена російськими силами на східній Україні. На сьогоднішній день вона незаконно утримується в російській в’язниці”, – написав посол.

Документ був написаний в співавторстві 36 конгресменів, які представляють головні політичні сили країни – Республіканську та Демократичної партій. З документу слідує, що парламентарі відкрито засуджують Російську Федерацію за її незаконні дії, а саме: за утримання під вартою українки Савченко.

Крім цього в резолюції міститься заклик до європейських партнерів США, а також до міжнародної спільноти наполегливо підтримувати зусилля, які будуть направлені на звільнення з в’язниці українки Савченко.

Нагадаємо, на початку вересня в Держдепартаменті США була розпочата компанія за звільнення з під варти 20 жінок, ув’язнених в різних країнах. Американські парламентарі вважають, що цих жінок переслідують виключно за політичними мотивами.

Поділитися:

Метки: , ,

Опубліковано на Sep 23 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire