“В ім’я інтернету” над Африкою Facebook запустить супутник

# , , ,

новий супутник буде створено спільно з французькою телекомунікаційною компанією eutelsat.

в компанії facebook оголосили про початок робіт по створенню супутника, завдяки якому буде надано доступ до всесвітньої мережі інтернет всім користувачам африканського континенту. причому цей доступ буде абсолютно безкоштовним.

згідно з оприлюдненим пресс-релізом компанії, над штучним супутником будуть працювати спеціалісти відомої соціальної мережі facebook. крім цього до роботи долучать французьку телекомунікаційну компанію eutelsat, яка запропонувала вигідні умови співпраці.

засновник найбільшої соцмережі марк цукерберг зауважив, що після запуску на орбіту космічного апарату він буде виконувати виключно одну місію. зокрема з його допомогою доступ до мережі інтернет отримають мешканці більшої частини африки. в facebook повідомляють, що тільки в нігерії та кенії знаходиться біля 20 мільйонів користувачів мережі. причому левова частина їх заходить в інтернет з використанням різноманітних мобільних пристроїв. завдяки новому супутнику доступ буде набагато простішим, а швидкість більша.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

виступаючи в кінці вересня на генеральній асамблеї оон, яка проходила в нью-йорку, марк цукерберг заявив, що з допомогою інтернету можливо допомогти організації об’єднаних націй в досягненні нею поставлених цілей розвитку. крім цього завдяки доступу до мережі мільйони людей зможуть вийти зі злиднів, адже завдяки інтернету будуть створюватись нові робочі місця. крім цього завдяки доступності інтернету людям стане легше обмінюватись знаннями, які їм конче необхідні в побуті, для  пошуку роботи, або для започаткування та ведення бізнесу.

в  facebook порахували, що завдяки новому супутнику в країнах що розвиваються зможуть вийти з бідності більше 150 мільйонів чоловік.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 07 10 2015. Поданий під Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".