https://reporter.zp.ua

В ДубаЇ побудують перший в світі офіс, за допомогою 3D технологій

# , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

одна з перших китайських компаній 3d-принтерів winsun global разом з владою дубая вирішили розпочати будівництво будівлі в 3d  технологіях. 3d може охопити приблизно 185 квадратних метрів, за допомогою 6-ти метрового принтера. використовуватимуть при цьому спеціальні матеріали.

не слід пов’язувати 3d друк з 3d графікою. 3d-об’єкт, створений в програмі 3ds max ніяк не можна надрукувати на принтері. об’єкти, створені в 3d studio max використовуються тільки віртуально – в комп’ютерних іграх, відеороликах, фільмах і мультфільмах. пройти курсы 3d max можна в школі комп’ютерної графіки в харкові star industry. на їхньому сайті 3dstarindustry.com можна ознайомитися з деталями курсу.

але повернемось в дубай. використовуючи цей принтер хочуть зробити не тільки основні елементи будівлі, а ще й меблі. за допомогою даної технології організатори збираються закінчити роботи на 50 %,  а то й 80 % будівництва.

офісна будівля буде повністю функціональна і з персоналом. технологія будівництва будинку дозволяє значно скоротити витрати і заощадити час, розповів міністр у справах кабінету міністрів оае мохаммед аль-гергаві.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

до цього 3d-принтери використовувалися в промисловості і для створення невеликих тривимірних об’єктів з пластика, але не в великомасштабному будівництві.

будівля в дубаї будуватиметься зі спеціальної суміші цементу, яка раніше пройшла випробування на міцність в великобританії і китаї.

«це перша 3d-роздруковане будівля в світі, і це не просто будівля, воно має повністю функціональні офіси і персонал», – цитує reuters міністра у справах кабінету міністрів оае мохаммеда аль-гергаві. «ми вважаємо, що це тільки початок. світ зміниться », – додав міністр.

дугоподібний офіс планується звести за 17 днів і обійдеться він забудовнику в $ 140 тисяч. новоспечена будівля стане тимчасовою штаб-квартирою фонду майбутнього дубая – компанії, що побудувала об’єкт. вона буде розташоване в самому центрі міста, недалеко від дубайського міжнародного фінансового центру.

за словами міністра, технологія 3d-друку може скоротити час будівництва на 50% – 70% і трудових витрат на 50% – 80%. до 2030 року уряд планує збільшити частку будівель в еміраті, побудованих за допомогою 3d-принтера, до 25%.

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 02 07 2015. Поданий під Cвіт, Технології. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".