https://reporter.zp.ua

В 2016 році в Україні паспорти замінять на ID-карти

# , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

нові id-карти з допомогою яких проводитимуть ідентифікацію людини, що будуть введені замість внутрішніх паспортів, почнуть оформляти з 1 січня 2016 року. таку інформацію оприлюднив максим соколюк, який зараз займає посаду виконувача обов’язків голови дмс україни, відбулось це на засіданні уряду, повідомляє укрінформ.

“1 січня 2016 року ми почнемо вводити нові id-карти. щоб успішно та швидко реалізувати задумане, ми плануємо створити нову структуру, яка буде називатись “національна система ідентифікації”. основна мета яку ми переслідуємо – створення абсолютно нової системі ідентифікації, завдяки якій можна забезпечити національну безпеку. карти будуть отримувати громадяни україни, які досягли 14-річного віку”, – заявив соколюк.

також він розповів, що оформлення внутрішніх паспортів буде проводиться за тим же принципом що й закордонні біометричні паспорти.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

“у кожного громадянина україни зараз є право оформити собі закордонний паспорт, це можна зробити в будь-якому відділенні державної міграційної служби. а вже починаючи з 1 січня 2016 року це також буде поширюватись й на виготовлення внутрішніх паспортів. на сьогоднішній день біометричні паспорти видаються для того щоб громадяни мали можливість виїхати за кордон. цю ж систему ми будемо використовувати з 1 січня для внутрішніх паспортів”, – сказав чиновник.

соколюк пояснив, що нова система ідентифікації людини буде ототожнювати особу з її персональними даними, а кожний громадянин отримає не тільки сучасні, але й захищені документи.

отримати новий документ можна через єдиний державний портал адміністративних послуг та портал державної міграційної служби.

нагадаємо, раніше уряд європейського союзу зазначав, що в україни почались позитивні тенденції в питанні ведення системи біометричних паспортів.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 14 10 2015. Поданий під Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".