У Запоріжжі засудили жінку, яка допомагала фінансувати бойовиків «ДНР»

прес-служба прокуратури в запорізькій області повідомляє, що жовтневий райсуд визнав винною 39-річну жінку, яка фінансувала бойовиків «днр».

було встановлено, що в лютому 2015 зловмисниця, яка працювала керівником відділення одного з комерційних банків у донецьку, погодилася на здійснення валютообмінних операцій для фінансування «днр». для цього жінка найняла людей, які на території запорізької та херсонської областей провертали грошові операції, а саме обмінювали гроші, які бойовики отримали в результаті нападів на підприємства, установи та організації луганської області. крім цього слідство встановило, що з квітня по липень 2015 таким способом здійснили обмін майже одного мільйона гривень на російські рублі.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

прокуратура запорізької області спільно з сбу затримали зловмисницю на території, підконтрольній україни. а у вересні прокуратура області затвердила та направила до суду обвинувальний акт за ч.1 ст.110-2 кк україни (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону україни) відношенні правопорушниці.

суд визнав жінку винною і призначив їй відповідне покарання. крім цього суд конфіскував майже півтора мільйона російських рублів і направив їх в доход україни.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 22 10 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".