У Запоріжжі засудили жінку, яка допомагала фінансувати бойовиків «ДНР»

Прес-служба прокуратури в Запорізькій області повідомляє, що Жовтневий райсуд визнав винною 39-річну жінку, яка фінансувала бойовиків «ДНР».

Було встановлено, що в лютому 2015 зловмисниця, яка працювала керівником відділення одного з комерційних банків у Донецьку, погодилася на здійснення валютообмінних операцій для фінансування «ДНР». Для цього жінка найняла людей, які на території Запорізької та Херсонської областей провертали грошові операції, а саме обмінювали гроші, які бойовики отримали в результаті нападів на підприємства, установи та організації Луганської області. Крім цього слідство встановило, що з квітня по липень 2015 таким способом здійснили обмін майже одного мільйона гривень на російські рублі.

Прокуратура Запорізької області спільно з СБУ затримали зловмисницю на території, підконтрольній України. А у вересні прокуратура області затвердила та направила до суду обвинувальний акт за ч.1 ст.110-2 КК України (фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України) відношенні правопорушниці.

Суд визнав жінку винною і призначив їй відповідне покарання. Крім цього суд конфіскував майже півтора мільйона російських рублів і направив їх в доход України.

Поділитися:
Опубліковано на Oct 22 2015. Поданий під Запоріжжя, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire