У Запоріжжі вже діють 20 проектів-переможців конкурсу Ми – це місто ПАТ Запоріжсталь

у запоріжжі вже діють 20 проектів-переможців конкурсу ми - це місто пат запоріжсталь

у запоріжжі вже діють 20 проектів-переможців конкурсу ми – це місто пат запоріжсталь

в рамках конкурсу соціальних ініціативмице містопатзапоріжстальреалізовано 20 проектів з 38 переможців четвертого сезону конкурсу за напрямками: благоустрій та створення зон відпочинку, культура, освіта та спорт, розвиток волонтерства, патріотичне виховання. завершення решти проектів конкурсумице містоочікується до кінця 2016.

проектипереможці конкурсу соціальних ініціативмице місто“, який проводить комбінатзапоріжстальз 2013 року, були названі 17 червня 2016 року. серед реалізованих проектів четвертого сезону конкурсумице місто” – 14 інфраструктурних проектів, спрямованих на створення багатофункціональних спортивних і дитячих ігрових майданчиків, а також волонтерські проекти.

наприклад, громадська організаціязапорізька скеляв рамках проектухлопці нашого дворувстановила в різних районах міста 8 тенісних столів. серед реалізованих ініціатив виділяється проект з установки 25 велопарковок в олександрівському районі, виконаний молодіжним об’єднаннямініціатива майбутнього“.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

волонтерський напрям конкурсумице містопредставлено двома великими фестивалями. зокрема, другий рік поспіль за підтримки комбінатузапоріжстальпроходить всеукраїнський фестиваль домашньої консервації, ініційований громадською організацієюзапорізький колорит“. грант комбінатузапоріжстальтакож виграв сімейний фестивальколо друзів“, організований благодійним фондомпосмішка дитини“.

у числі реалізованих проектівініціатива кптитанпо створенню квіткових композицій з тюльпанів на каскаді фонтаніврайдуга“. також в рамках конкурсу соціальних ініціатив реалізована ініціатива щодо підвищення енергоефективності житлового фонду.

конкурс соціальних ініціативмице містозаснований патзапоріжстальв 2013 році і проходить щорічно. з 2013 по 2016 рік підприємство направило на реалізацію проектівпереможців близько 6 млн гривень. у 2016 році бюджет конкурсумице містосклав 2,4 млн гривень.

довідка:

патзапоріжсталь” – одне з найбільших промислових підприємств україни, продукція якого широко відома і користується попитом у споживачів на внутрішньому ринку і в багатьох країнах світу.

спеціалізація комбінатувисокоякісний сталевий г / к рулон, г / к лист, х / к лист, х / к рулон з вуглецевих і низьколегованих сталей, а також сталева стрічка, чорна жерсть, гнутий профіль.

основними споживачами продукції комбінату є виробники зварних труб, підприємства автомобільного, транспортного, сільськогосподарського машинобудування, виробники виробів побутової техніки.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 17 11 2016. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".