У Запоріжжі виступить Макс Барських

Німеччина, Україна, Білорусь, Латвія, Естонія, Казахстан почують нову програму артиста

Співак Макс Барських після повернення з США оголосив про початок великого туру по Україні, Німеччині, країн Балтії та СНД. Концерти охоплять близько 30 міст, з них шість – у Німеччині, де артист виступить вперше. Відкриється тур вельми символічно – концертом в Херсоні, який є малою батьківщиною виконавця.

Нова концертна програма Макса Барських отримала назву “Танцювати” на честь однойменної пісні. Композиція “Хочу танцювати” ознаменувала повернення артиста до танцювальної музики, з якою Макс Барських починав свою кар’єру. Відзначимо, що “Танцювати” пройде в шести країнах і стане першим турне артиста такого масштабу. Попередній тур Барських з програмою “По Фрейду”, крім України, проходив ще в трьох країнах.

Відзначимо, що останні півроку більшу частину часу артист провів у Лос-Анджелесі. Незважаючи на це саме його треки “Хочу танцювати”, а також “Подруга-ніч” стали одними з найбільш ротованих в Україні синглів.

Поділитися:

Метки: ,

Опубліковано на Nov 13 2015. Поданий під Афіша, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire