https://reporter.zp.ua

У Запоріжжі стартувало будівництво житла для пільгових сімей

Редактор: Михайло Мельник

у запоріжжі стартувало будівництво житла для пільгових сімейу запоріжжі стартувало будівництво квартир для пільгових сімей

вранці, 6 грудня, в місті запоріжжя заклали першу цеглину майбутнього житлового будинку для пільгових сімей. назва у комплексу з двох десятиповерхових будинків буде “ветеран”. розташований він в 5-південному мікрорайоні міста.

споруда нового комплексу дозволить пільговим сім’ям отримати власну квартиру, яку частково оплатить міська влада міста запоріжжя.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

всього, на будівництво двох будинків на 500 квартир збираються виділити з міського бюджету 4,2 млн гривень. 100 з цих квартир будуть надано пільговим сім’ям. решта ж будуть здаватися в оренду або будуть продані. всі зароблені кошти будуть перенаправлені на поліпшення міста. варто відзначити, що всі квартири хочуть зробити комфорт-класу. це означає, що кожна з квартир буде мати не менше двох кімнат.

пільговику, щоб отримати квартиру, потрібно внести внесок в розмірі 5% від вартості квартири. потім буде надано державний кредит на 3% річних. тривалість кредиту становить 30 років, що дозволить не сильно турбується про занадто великий внесок. забудовник фіксує вартість квартири в розмірі 8355 грн за кв. метр.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 06 12 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".