У Запоріжжі пройшов відкритий чемпіонат з дзюдо серед дітей

Редактор: Михайло Мельник

спорт дети чемпионату місті запоріжжі, на території комбінату “запоріжсталь”, в легкоатлетичному манежі пройшов відкритий турнір з дзюдо. у турнірі змагалися хлопчики і дівчатка 2003 та 2004 року народження.

ці змагання зібрали команди практично з усієї україни і, таким чином, позиціонували себе як всеукраїнські. брало участь 15 команд, які представляли молоді, цілеспрямовані і дуже талановиті хлопці, юнаки і дівчата дванадцяти, тринадцяти років. усюди витав командний дух, учасники активно підтримували один одного і щиро співпереживали командам суперників. тренери молодих дзюдоїстів щиро вболівали за своїх вихованців. юні спортсмени боролися за медалі та цінні призи, які надав президент запорізької обласної федерації дзюдо. ну а щасливчики, які перемогли в цьому турнірі, отримали фірмові кімоно. всього в змаганні брали участь 430 хлопців.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

на урочистій церемонії відкриття змагань, віце-президента запорізької обласної федерації дзюдо андрія бондарчука, заслуженого тренера україни, нагородили медаллю “за особистий внесок у розвиток запоріжжя”. також був відзначений подякою актив дзюдо запорізької області, було сказано багато теплих і важливих для спортсменів слів. було з радістю і гордістю відзначено, що даний вид спорту все більше і більше привертає до своїх лав не тільки дорослих, а й більш юних учасників. багато хто ділився своїм досвідом в даному виді спорту.

команди боролися з усією віддачею, кожен розраховував на перемогу. за підсумками змагань, переможцями турніру, впевнено зайняли перше командне місце стали господарі. юні запоріжці вибороли 9 золотих, 6 срібних і 16 бронзових медалей. на другому місці хлопці з команди києва, а на третьому – гості з хмельницької області. незважаючи на те, що не всі завоювали медалі, молоді спортсмени залишилися дуже задоволені результатами боротьби, а також придбанням цінного досвіду, який планують використовувати для подальших перемог. щиро вітаємо всіх учасників турніру і сподіваємося, що таких чудових подій у спортивному житті україни буде все більше і більше.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!