У місті може з’явиться новий музейно-туристичний комплекс

Один з нових проектів реконструкції площі Запорізької в Запоріжжі передбачає облаштування дворівневого музейно-туристичного комплексу під скляним куполом, повідомляє “Сила слова” з посиланням на “Репортер”.

“Проект був розроблений в минулому році, зараз знаходиться на стадії затвердження. Тут, крім цього комплексу, буде парк архітектури. З іншого боку будуть літні кафе, оглядові майданчики, прокат телескопів, велопрокат і інше” – говорить художник-картограф Сергій Замуреенко.

За словами художника, це буде не просто торговий центр – тут буде безліч “творчих локацій”, пише видання. Саме на місці постаменту передбачається скляний купол.

Поділитися:
Опубліковано на Mar 22 2016. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire