У місті може з’явитися економічна рада регіону

Про це заявив губернатор Григорій Самардак, під час вчорашньої наради в облдержадміністрації, повідомляє ІА “Вести-Інформ”.

Директор запорізького “Офісу реформ” Олександр Свистун уточнює: “Ми створені за підсумками підписання Меморандуму між Радою Європи, Асоціацією міст України та Міністерством регіонального розвитку. За контрактом, 25 грудня є останнім днем ​​нашої роботи”. Зі слів Олександра Свистуна, за час роботи в рамках децентралізації вже об’єдналися близько 35000 запорожців (шестеро територіальних громад, 21 сільрада). “Ще в 18 територіальних громадах ініційований процес об’єднання, в 30-ти – проходять громадські слухання, в 10-ти – згодні на об’єднання”, – заявляє Олександр Свистун. У разі офіційного припинення роботи запорізького “Офісу реформ”, губернатор Григорій Самардак пропонує трансформувати його в економічну раду регіону. Передбачається, що до складу економічної ради увійдуть ключові реформатори за наступними напрямками: ЖКГ, освіта, медицина, промисловість, сільське господарство, децентралізації адміністративно-територіального устрою.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 8 2015. Поданий під Влада і політика, Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire