У Центральному парку Запоріжжя вандали нанесли парку збитку майже на 700 тисяч гривень

У Центральному парку Запоріжжя вандали вбивали птахів, описували будівлі, ламали дерева і лавочки. За даними офіційного сайту парку, за період з весни по осінь 2016 року в “Дубівці” зламали або спотворили 15 сакур, 10 молодих дубів, 5 сосен, 3 стенди, 20 урн і 15 лавочок. Також вбили 7 птахів – гусей і качок.

У парку змалювали адмінбудівлі та пам’ятники, вкрали два прожектори, електропроводку та понад тисячу дерев і чагарників. Всього за рік вандали нанесли парку збитку майже на 700 тисяч гривень

“Цих коштів вистачило б, наприклад, на покупку нового дитячого атракціону, 100 годин безкоштовно покатати всіх дітей Запоріжжя на паркових атракціонах, повністю перефарбувати містечко атракціонів або поставити по всіх дорогах і доріжках парку через кожні 40 метрів лавки з урнами”, – повідомляє адміністрація парку .

Поділитися:
Опубліковано на Nov 26 2016. Поданий під Запоріжжя, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментарВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire