Трамп про Росію в Сирії: Москва не поважає ні США, ні Обаму

# , , , , ,

якщо москва має бажання наносити авіаційні удари по сирії, то це не являється взагалі проблемою для відомого бізнесмена, мільярдера та тепер кандидата в президента сша дональда трампа. він переконаний в тому, що всі військові дії російської федерації, що вона проводить на території сирії, направлені виключно на “ісламську державу”, тому сполучені штати в це втручатись не повинні.

“москва зовсім не поважає президента сша. вони дійсно нас перестали поважати. саме тому вони роблять те що зараз ми всі бачимо, саме тому вони наносять авіаудари по сирії, – заявив дональд трамп під час свого інтерв’ю для телевізійного каналу  cnn. – також хочу наголосити, якщо росіяни мають бажання вдарити по ісламській державі, та для мене це взагалі не являється проблемою”.

у трампа по цьому питанню є чітка лінія переконань, він впевнений в тому, що сша не повинні втручатись в події, які зараз відбуваються в сирії, він вважає що його країна не повинна грати роль “міжнародного поліцейського”.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

“мені находить інформація що москва вдається до атак обох сторін”, – заявив трамп, напевне він мав на увазі факти бомбардування сирійських опозиційних сил серед противників та прихильників ісламської держави, відмічає cnn.

“я переконаний в тому, що росіяни воюють в сирії тому, що вони не хочуть щоб в їх країні з’явилась ісламська держава. саме тому вони взялись до зброї дуже далеко за межами своїх кордонів. вони й надалі будуть вести боротьбу з ісламською державою”, – добавив дональд трамп.

одночасно з цим кандидат на пост президента сша відверто назвав нинішнього керівника сирії башара аль-асада “поганим хлопцем”, на руках у якого кров сотень тисяч людей. також трам висловив думку, що росія “скоріше за все, буде докладати максимум зусиль щоб підтримувати асада й надалі”.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 02 10 2015. Поданий під Cвіт. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".