Тільки 16% росіян хочуть у складі рф бачити ЛНР та ДНР

# , , , , , , ,

жителі російської федерації вважають необхідним підтримувати жителів лнр та днр, але приймати їх в склад російської федерації не мають бажання. про це свідчать останні опитування в рф, які були проведені всеросійським центром вивчення суспільної думки.

“на сьогоднішній день більше говорять про те, що серед числа ополченців, що воюють на території донбасу, більше російських добровольців, ніж українців. якщо в цьому році так вважає 15% респондентів, то рік тому такої думки притримувалось тільки 5% людей. але при цьому 66% опитаних переконані в тому, що загони ополчення лнр та днр складаються переважно з мешканців інших областей україни та жителів донбасу. хоча ще рік тому так вважало 88% респондентів”, – говориться в даних опитування.

третина росіян, а якщо точніше то 31%, радить владі країни в даній ситуації зберігати спокій та дотримуватись нейтралітету. вони вважають, що не варто займати ні сторони сепаратистів, ні влади києва.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

також з числа опитаних кожен четвертий (26%) вважає за необхідне визнати незалежність лнр та днр. інші виступають за більш активну підтримку: 16% – прийняти їх в склад російської федерації, 12% – допомога в розширенні автономії.

левова частина респондентів (74%) впевнені в тому, що проведення мирних переговорів а також замороження конфлікту буде в інтересах їх країни, навіть якщо від цього росія понесе фінансові втрати.

є й такі росіяни, які притримуються варіанту розвитку подій під гаслом “війна до переможного кінця”, таких 10%.

в цей же час 73% жителів російської федерації  виступають за подальше надання гуманітарної допомоги донбасу. а ось за припинення поставок медикаментів та продовольства виступає 19% респондентів.

опитування проводилось в період с 5 по 6 вересня 2015 року, в ньому взяли участь 1,6 тисяч громадян рф, статистична погрішність складає не більше 3,5%.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 30 09 2015. Поданий під Cвіт, АТО, Влада і політика, Україна. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Останні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".