https://reporter.zp.ua

Тарифні плани послуги eVPS

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

віртуальний сервер цпс – це ідеальне рішення для проектів, яким необхідна максимальна гарантія працездатності сервера. потужність віртуального сервера вимірюється в умовних одиницях – вду (блок віртуального сервера), графік використання буде доступний вам в контрольній панелі. для будь-якого тарифного плану в будь-який час доступна потужність в 256 вду. однак якщо ваш сервер регулярно (протягом місяця) буде споживати потужність понад оплаченої, вам буде запропоновано перейти на інший тарифний план.

цпс (еластичний virtual private server) – технологія віртуалізації системних ресурсів, що дозволяє при пікових навантаженнях споживати додаткову серверну потужність. цпс надає клієнту повністю ізольовану програмну середу з гарантованим набором пам’яті і обчислювальних ресурсів. при цьому з технічної точки зору кожен хостинговий пакет складається з деякої кількості вду (віртуальний сервер одиниця), що мають фіксовані розміри і потужність. але в міру зростання навантаження на сайт система додає у використання додаткову кількість vsu, необхідне для підтримки його працездатності. для користувача і його додатків це відбувається прозоро, що створює враження майже необмеженого доступу до обчислювальних ресурсів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

наш цпс відрізняється тим, що на наших виділених віртуальних серверах встановлена програмна середа, аналогічна тій, що налаштована і оптимізована нами для надання хостингу найкращої якості тисячам сайтів наших клієнтів, включаючи зручну і звичну панель управління на mirohost.net vps host.

у пакеті надаються:

безкоштовний домен *
виділений ip-адреса-
необмежений обсяг трафіку **
панель управління хостингом і сайтами mirohost
резервне копіювання на окремий резервний сервер
пошта на окремому сервері пошти
необмежена кількість поштових скриньок
* безкоштовна реєстрація надається в доменних зонах: .ru, .com, .net ,, орг .info, .biz, .com.ua, in.ua, net.ua, org.ua, kiev.ua, а також у будь з українських регіональних доменних зон.

** умови надання необмеженого обсягу трафіку: обсяг вихідного трафіку повинен перевершувати обсяг вхідного не менш ніж у 4 рази. пакет не призначений для розміщення файлообмінних ресурсів і транзиту трафіку. mirohost вправі відмовити в наданні послуги в разі порушення даного умови.

домен, зареєстрований за даною акцією, надається тільки для використання з замовленим хостингом і може бути переведений на обслуговування до іншого реєстратора за умови, що клієнт не менше 6 місяців користувався послугою хостингу, по якій була надана безкоштовна реєстрація домену.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 07 08 2015. Поданий під Прес-реліз. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".