США розташують свої штурмовики в Естонії

# , , , , , ,

щонайменше частина штурковиків а-10 thunderbolt ii буде розміщена на естонській авіаційній військовій базі в емарі. частина з тих 12 літаків, які сполучені штати америки пообіцяли відправити на територію європи. про це повідомив командувач  повітряними силами естонії яак таріент, зробивши пост на своїй сторінці в соціальній мережі facebook.

“місце призначення є, в понеділок очікуємо приземлення літаків. цього разу журналісти не вдалися до прикрашання  розвідувальної аналітики. було цілком очевидним що могли робити такі великі та потужні транспортні літаки, які протягом всього тижня приземлялись в емарі. висновок був очевидний –  вони для цілої ескадрильї доставляли різноманітне обладнання. логістика була виконана на відмінно, завтра прибудуть хокі”, – написав командувач.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

18 вересня в сполучених штатах америки заявили, що на території європи планують розмістити 12 штурмових літака а-10. при цьому не зазначалось точне місце їх розташування. крім зазначених штурмовиків на естонській авіаційній базі приземлився один з найбільших в світі транспортних літаків c-5m super galaxy, який належить сша. з тією ж метою в емарі прибували транспортні літаки сша boeing 747-400f.

тоді пресс-служба естонського міністерства оборони повідомила, що літаки, які приземляються в емарі, доставляють спорядження та обладнання для проведення навчань військово-повітряних сил сша та естонії, в яких мав приймати участь 12 а-10.

військові навчання повинні початись 22 вересня та триватимуть аж до 6 листопада. протягом всього терміну проведення навчань на центральному полігоні сил оборони під тара будуть використовуватись учбові бомби та учбові боєприпаси для бортових гармат літаків.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 21 09 2015. Поданий під Cвіт, Суспільство. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Останні новини

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".