США нанесла подвійний удар росії

# , , , , ,

схоже, настає кінець не тільки економіці путінської росії, але і нафтогазової залежності світової економіки від вуглеводів. барака обама висловився по поводу путіна: угода з іраном і дозвіл у конгресу на повний розпродаж стратегічних запасів нафти за 8 років. перший удар кувалдою відбувся в середу, 8 липня, коли адміністрація обами запропонувала конгресу дозволити продавати нафту зі стратегічного резерву сша для отримання коштів на дослідження і лікування рідкісних захворювань.

другий удар стався вчора, коли іранське телебачення вперше за багато десятиліть транслювало наживо промову барака обами з повідомленням про досягнення домовленості щодо ядерної програми ірану. президент обама заявив про “перемогу американської дипломатії”. тепер парламент ірану і конгрес сша повинні ратифікувати договір. судячи з повідомлень, поставки нафти і газу з ірану змінюються.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

у ірану все підготовлено для відновлення постачань нафти на європейський ринок: 42 нафтових танкера ірану, які сумарно можуть здійснювати доставку понад 100 млн тонн нафти і нафтопродуктів. є прогнози, що в разі зняття ембарго з ірану ціна на нафту впаде мінімум на $ 15 за барель від поточних 60. а собівартість видобутку нафти в рф – $ 35 за барель.

як результат, основний експортний товар путіна отримав сьогодні в особі ірану і сша двох найсерйозніших конкурентів на європейському ринку. чим завершує своє життя країна, що претендує на “світову велич”.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Залишити коментар

Опубліковано на 16 07 2015. Поданий під Cвіт, Влада і політика. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".