https://reporter.zp.ua

Спецслужби США попередили замах на Папу Римського

# , , , , , , , , ,

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

спецслужби сполучених штатів америки заявляють про те, що змогли усунути загрозу безпеці папи римського під час його візиту до сша. поїздка настоятеля католицької церкви запланована на наступний тиждень. з заявою про попередження замаху виступив майкл макол, який займає пост керівника комітету з національної безпеки, що діє при палаті представників конгресу сша.

як стверджує конгресмен, оприлюднені дані він отримав від керівництва секретної служби, саме вона займається охороною в країні високопставлених осіб. “зокрема нам вдалося попередити один такий факт”, – сказав макол, при цьому ніяких деталей він не уточнив.

конгресмен відмітив, що папа римський являється дуже емоційною людиною, при цьому він скрізь не упускає можливості щоб не поспілкуватись зі своїми прихожанами. “такого роду дії тягнуть за собою серйозну загрозу безпеці понтифіка. вважаю, що всі ми будемо вкрай уважними, щоб під час візиту до сполучених штатів америки захистити папу франциска від будь-яких зазіхань на його здоров’я, а тим більше на життя”, – добавив макол.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

нагадаємо, в період з 22 по 27 вересня цього року папа римський відвідає філадельфію, нью-йорк та вашингтон. саме в вашингтоні він планує зустрітись з бараком обамою, крім цього франциск буде першим понтифіком, який прийматиме участь в спільному засіданні сенату конгресу та палати представників сполучених штатів америки. крім цього у папи римського в нью-йорку запланований виступ в генеральній асмблеї оон, після чого його святість відбуде до філадельфії. там він проведе месу, а також виступить з промовою, основна тема якої релігійні свободи та питання міграції.

напередодні візиту понтифіка до сша всі силові структури, а також спеціальні відомства ведуть серйозну роботу з підготовки безпечного перебування папи римського в країні.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Погана якість статті?
Повідомити

Залишити коментар

Опубліковано на 14 09 2015. Поданий під Cвіт, Події. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".