Сьогодні в Запоріжжя прибув лідер “Союзу лівих сил” Василь Волга

Місцеві активісти були готові до прийому “дорогого гостя”: спочатку був затриманий і переданий в руки СБУ соратник Волги, а після був знайдений і сам Василь. Його виявили в будівлі колишнього ДТСААФ за адресою: вул.Перемоги. 50. Як повідомляють місцеві ЗМІ. спочатку Василь Волга планував провести прес-конференція, але побачивши під будівлею “Гостинніх” запорожців, закрився в одному з кабінетів і нікого не пускав.

Через деякий час, соціаліста Василя Волгу, вивели з будівлі під конвоєм поліції та місцевої самооборони. У нього полетіли яйця і кулаки розлючених громадських активістів, повідомляє ipnews.in.ua.

Запорізька Самооборона і поліція вишикувалася в “коридор” і крізь нього повели Волгу з третьої  будівлі, де він переховувався. На вулиці в соціаліста полетіли яйця, частина активістів кинулася на конвой і спробувала його вдарити. Поліція оперативно посадила Волгу в машину, після чого в неї полетіли яйця. Хтось вдарив рукою. Автомобіль різко зірвався з місця і повіз соціаліста в СБУ.

Приїзд Василя Волги1 Приїзд Василя Волги2

Поділитися:
Опубліковано на Apr 22 2016. Поданий під Запоріжжя. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire