https://reporter.zp.ua

Символ торговельної марки

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Визначення

Символ торговельної марки, також відомий як знак торговельної марки, символ торгової марки або символ товарного знака, позначається знаком ™. Він вказує на те, що конкретний знак, слово, фраза, логотип або комбінація цих елементів використовується як торговельна марка.

Мета

Основна мета символу торговельної марки – повідомити громадськості про те, що певна марка є власністю конкретної компанії або організації. Це допомагає захистити репутацію і унікальність торгової марки, запобігаючи її несанкціонованому використанню іншими сторонами.

Умови використання

Для використання символу торговельної марки не потрібно реєструвати торговельну марку. Проте важливо пам'ятати, що символ ™ надає лише обмежений захист у порівнянні з реєстрованою торговою маркою.

Знак зареєстрованої торгової марки (®)

Знак зареєстрованої торгової марки ® використовується для позначення торговельної марки, яка була офіційно зареєстрована в державному відомстві, що займається інтелектуальною власністю. Реєстрація торговельної марки надає сильніший захист і виняткові права на її використання власнику.

Відмінності між ™ і ®

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

 • Рівень захисту: Знак ® забезпечує більш високий рівень захисту, ніж ™, оскільки реєстрація торговельної марки створює офіційний запис про право власності та дає можливість вживати правових заходів проти порушень.
 • Термін дії: Зареєстровані торговельні марки діють зазвичай протягом 10 років з можливістю продовження, тоді як символ ™ не має обмеження за терміном.
 • Юрисдикція: Зареєстровані торговельні марки діють лише в конкретних юрисдикціях, де вони були зареєстровані, тоді як символ ™ може використовуватися в будь-якій країні, навіть якщо торговельна марка там не зареєстрована.
 • Час використання: Символ ™ може використовуватися з моменту першого використання торговельної марки, тоді як знак ® можна використовувати лише після її реєстрації.

Часті запитання

 1. Що означає ™?
  • Символ торговельної марки (торгової марки).
 2. Яка різниця між ™ і ®?
  • Символ ™ позначає незареєстровану торговельну марку, тоді як знак ® – зареєстровану.
 3. Чи можу я використовувати символ ™ без реєстрації торговельної марки?
  • Так, але це забезпечує обмежений захист.
 4. Де я можу знайти більше інформації про торговельні марки?
  • У відповідному відомстві, що займається інтелектуальною власністю, або у професійного юриста з авторського права.
 5. Що я можу зробити, якщо хтось використовує мою торговельну марку з символом ™ або ®?
  • Звернутися до юридичного консультанта, щоб обговорити варіанти припинення порушення.

Символ торговельної марки є важливим інструментом для підприємств, які прагнуть захистити свою інтелектуальну власність і запобігти несанкціонованому використанню своєї марки. Хоча символ ™ надає лише обмежене правове охоплення, він може бути ефективним способом сигналізувати громадськості про те, що конкретна марка є власністю компанії. Однак для отримання повноцінного захисту рекомендується зареєструвати торговельну марку.

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 19 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.

Останні новини

Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".