Що таке ультрафіолетовий друк?

ультрафіолетовий друк

УФ друк (або UV друк) – технологія нанесення повнокольорового зображення на бізнес-подарунки і промопродукцію. Найчастіше в рекламних цілях використовується УФ друк на пластику: брелках, флешках, запальничках, ліхтариках, ручках. Крім цього, метод широко застосовують для нанесення на щоденники, нагородні стели і подарункову упаковку Компанія “Декор Принт” пропонує високоякісний ультрафіолетовий друк в Україні.

Переваги УФ друку на сувенірах

УФ друк дорожче тамподруку і одноколірної шовкографії. Однак при цьому UV друк на пластику має ряд важливих переваг.

  • фотореалістичне зображення;
  • стійкий УФ друк на сувенірах;
  • велика площа нанесення;
  • можливість виготовлення невеликих тиражів.

Фотореалістичне зображення

УФ-друк, на відміну від тамподруку, дозволяє наносити на предмети чітке повнокольорове зображення високої якості з роздільною здатності до 1140х1200 dpi, що робить подарунок більш яскравим і дозволяє виділитися на тлі інших. Фотореалістичне зображення органічно виглядає, як ніби створювалося разом з самим виробом.

Варто врахувати, що вибрати кольори за шкалою Pantone при нанесенні УФ-друку неможливо, так як в даному випадку використовується колірна модель CMYK. Для нанесення логотипу в одному або декількох кольорах по Pantone вибирайте тамподрук.

Стійке нанесення

По стійкості нанесення УФ-друк можна порівняти з тамподруком і тому він ідеальний для брендування сувенірів. Під впливом ультрафіолетового випромінювання фарби щільно закріплюються на основі, і можна не побоюватися, що фарба ляже нерівно або змиється з часом.

Велика площа нанесення

УФ-друк дозволяє створювати зображення, які максимально заповнюють поверхню виробу – наприклад, запальнички або флешки. Відсутність технологічних обмежень дозволяє задруковувати великі площі практично в край, створюючи унікальний дизайн.

Можливість виготовлення невеликих тиражів

УФ друк практично не вимагає підготовчих робіт і не передбачає початкових витрат, тому мінімальний тираж для цього виду нанесення становить 1 шт. Це один з найбільш оперативних методів друку, однак необхідно мати на увазі, що виконання тиражу виробів з великою площею друку вимагає часу.

Поділитися:
Опубліковано на Dec 23 2020. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire