Що таке система закупівель “Прозорро”?

Українська економіка вже давно потребувала нової системи закупівель, повністю заснованної на електронних технологіях. Але те що в країні високий рівень корупції та велика недовіра суспільства та виробників до державних закупівель. Тому ця система повинна була стати прозорою та доступною. Ось чому була розроблена така площадка як Прозорро. Вона дозволяє проводити електронні торги з допомогою цього сайту.

Що таке система закупівель “Прозорро” і як вона працює?

Максимально зрозуміло про те, що таке система “Прозорро” написано тут – http://tender.uub.com.ua/tender/shcho-take-prozorro. Проззоро являє собою систему яка зібрала данні прямо на сервері. База даних включає як продавців, так и закупників, які відкрити та публічні. Не кожен може долучитися до системи, а лише за допомогою торгівельних майданчиків, які знаходяться в Прозорро. Тим самим держава не може втрутитися до процесу торгів ті вплинути на них в процесі обробки. Одним із інструментів для реєстрації на Прозорро є Українська Універсальна Біржа.

Таким чином Прозорро стало незалежним аукціоном, де учасники пропонують свою ціну на закупівлю продукції, щоб після його закінчення виконувати постачання. Право на перемогу отримує та пропозиція, яка буде мати найнижчу ціну. Також товар повинен повністю відповідати якості та відповідати заявленим даним вказаним у тендері для аукціоні на Прозорро. Чим більш докладним є технічні характеристика та ціна є конкурентною, тим більше шансів отримати угоду.

Коли запитують що ж таке система Прозорро, то можна відповісти – це система, яка повністю законна, так підтверджена відповідними законодавчими актами. Її основна ціль робити закупівлі відкрито та доступно, тим самим понижуючи рівень корупції у галузі державних закупівель. Цей сайт дійсно відрізняється від усіх інших подібних площадок тим, що являє собою повністю прозорий механізм, який дійсно працює в країні. Це постійний діалог між закупівлею и продажем, та моє оздоровчий ефект для оздоровлення економіки України. За цими електронними торгами є майбутнє, бо до угоди можуть долучитися всі регіони.

Поділитися:
Опубліковано на Jan 31 2017. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

Залишити коментар

Читать эту новость на своем языке:

(Русский) ▼ Я покупаю ссылки здесь ▼

(Русский)


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Увійти | Спроектований Gabfire