https://reporter.zp.ua

Санта-Марія-делла-Кончеціоне

Редактор: Михайло Мельник

Ви можете поставити запитання спеціалісту!

Санта-Марія-делла-Кончеціоне: таємнича обитель кісткових реліквій

Історія

Церква Санта-Марія-делла-Кончеціоне була збудована у 1638 році за наказом Папи Урбана VIII як монастир для ордену капуцинів. У 17-му столітті церква була розширена, а в 1870 році реконструйована кардиналом Луїджі Бернардіні.

Архітектура

Санта-Марія-делла-Кончеціоне – це невелика церква в бароковому стилі. Її фасад відрізняється простотою, з кількома пілястрами і трикутним фронтоном. В інтер'єрі домінують склепінчаста стеля і розписи.

Кісткова каплиця

Однією з найвідоміших особливостей церкви є її кісткова каплиця (Cripta dei Cappuccini). Це підземний склеп, прикрашений людськими кістками. Каплиця була створена у 17-му столітті у спробі нагадати відвідувачам про мінливість життя і смерті.

Кістки понад 4000 монахів-капуцинів були використані для створення макабричних прикрас каплиці. Людські кістки формують канделябри, полиці, візерунки на стінах і навіть люстру.

Музей

Крім кісткової каплиці, церква також має невеликий музей, присвячений ордену капуцинів та їхній історії. У музеї зберігаються релігійні артефакти, картини та скульптури.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Релігійне значення

Санта-Марія-делла-Кончеціоне – це активна церква і популярне місце паломництва. Церква відіграє важливу роль у релігійному житті Риму і часто відвідується як місце роздумів і молитви.

Туристична привабливість

Санта-Марія-делла-Кончеціоне – це унікальне і захоплююче місце, яке приваблює туристів з усього світу. Кісткова каплиця є особливою родзинкою, яка вражає і дивує відвідувачів своєю незвичайною красою.

Санта-Марія-делла-Кончеціоне – це видатний приклад барокової архітектури та важливе релігійне місце. Його кісткова каплиця є унікальним і незабутнім свідченням мінливості життя і смерті. Церква є популярною туристичною привабливістю, яка пропонує відвідувачам захоплюючий і водночас глибокодумний досвід.

Часті запитання

  • Який орден релігійний орден заснував Санта-Марія-делла-Кончеціоне?
  • Коли була побудована кісткова каплиця?
  • Скільки кісток використовували для створення прикрас в кістковій каплиці?
  • Чому була створена кісткова каплиця?
  • Які інші туристські визначні місця знаходяться поблизу Санта-Марія-делла-Кончеціоне?

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Приєднуйтеся до нашого чату: Телеграм!
У вас є запитання до змісту чи автора статті?
НАПИСАТИ

Залишити коментар

Опубліковано на 30 05 2024. Поданий під Вікі. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете подивитись до кінця і залишити відповідь.

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".