Збалансоване харчування

Стаття не відповідає темі?

Для чого ми їмо?

основне призначення їжі, запрограмоване природою — служити енергетичним паливом і будівельним матеріалом для тіла.

Наша їжа повинна виконувати дві умови:

— Забезпечувати організм достатньою кількістю енергії;

— Перетворюватися в активну енергію, а не в стратегічний запас жиру.

хитрощі гомеостазу

Гомеостаз — це відносне сталість хімічного складу тіла і стійкість основних фізіологічних функцій, якусь фізіологічну рівновагу. Організм підтримує в межах норми температуру тіла, склад крові, лімфи. тканин і т.д.

   При виникненні хронічного енергодефіциту першочерговим стає завдання поповнення стратегічного запасу енергії, тобто жиру.

Якщо не дають зовні, значить треба економити зсередини: організм починає менше витрачати енергії на основні функції — знижує температуру тіла на десяті частки градуса, трохи уповільнює роботу серця, трохи знижує тиск, послабивши тонус м’язів і судин.

Виникає депресія і головний біль, холодні кінцівки, нікудишній імунітет. Явні ознаки уповільненого обміну речовин, тим більше благоприобретенного.

Перехитрити організм неможливо: чим менше ми йому даємо, тим менше він витрачає, а все заощаджений відкладає в жир, на випадок для ще більш голодних часів.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Так ми їмо 2 рази в день і тим самим провокуємо організм уповільнити обмін речовин, що веде до збою всіх систем в організмі. Або їмо хімічну неповноцінну їжу з супермаркетів, интернет магазин спортивного питания в Киеве допоможе вам вибрати для себе тільки якісні продукти спортивного харчування.

Вихід є!

Правила здорового харчування:

— Помірність в харчуванні, неприпустимість переїдання, увагу до того, щоб потреби організму в калоріях відповідали енергетичним витратам.

— Обов’язковий сніданок протягом години після пробудження.

— Неодмінне чотириразове харчування, причому кожний прийом їжі передбачає порівняно невелика кількість їжі.

— Повноцінність харчування по незамінним харчовим речовинам.

— Харчування має бути збалансовано: правильне співвідношення в їжі білків, жирів і вуглеводів

 Така збалансованість створює найкращі умови для обміну речовин.

З чого складається їжа?

Всі продукти харчування складаються з елементів або поживних речовин, які умовно можна розділити на дві групи:

— «Паливо» для тіла — поживні речовини, коор використовуються для отримання з них енергії: білки, жири, вуглеводи,  для сбалансоаного харчування вам потрібно купити протеин в Киеве , і ваш організм доповниться основним паливом для набору м’язів.

— То, без чого «паливо» не горить — поживні речовини, що не мають енергетичної цінності, але необхідні для нормальної роботи організму: вітаміни, мікро- і макроелементи, а також харчові волокна і вода.

Most Viewed Posts

Posted by on авг 29 2016. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire