Запорізькі вчителі були в СБУ на допит

Перевірка вчителів, які ставили в «Одноклассниках» лайки в проросійських паблік закінчена. Про це повідомила директор департаменту освіти Запорізької області Тетяна Озерова, передає Форпост.

— Все перевірки закінчилися, СБУ дала оцінку, фігуранти написали пояснення, в принципі проведені всі наради на місцях. Всі без винятку вчителі заявили, що вони патріоти і цього не робили. Все-таки це більше робота міського департаменту, якому підпорядковуються школи. Від них ми отримуємо листи про те, що роз’яснювальні роботи були проведені. Звичайно, цей скандал був для нас великим струсом, ми побачили, що є проблема. Наші керівники вже не молоді, тому з ситуації, що склалася можна зробити висновок: якщо не вмієш користуватися гаджетами і соцмережами, краще туди не заходити, — говорить Тетяна Озерова.

Нагадаємо, на початку серпня журналісти проаналізували сторінки педагогів в соцмережах і жахнулися великій кількості «лайків» проросійських групах антиМайдан і паблік, вихваляють політику Володимира Путіна.

В СБУ викликали вчителів на допит і провели роз’яснювальну роботу, а в департаменту освіти видали внутрішнє розпорядження всім педагогам видалити свої сторінки в соцмережах або промоніторити на наявність проросійських записів.

Поділитися:
Posted by on ноя 10 2016. Filed under Запоріжжя, Наука. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire