За несплату податків одного з керівників «Укрнафти» викликають на допит

Петра Столяра, який є членом наглядової ради компанії «Укрнафта», викликає для розмови державна фіскальна служба. Авіакомпанія «ВОГ АероДжет», яку очолював раніше Столяр, ухилилася від сплати податків розміром 5,5 млн гривень. Слідчі в управлінні фінансових розслідувань зазначили, що сума є дуже великою і просять генерального директора «Укрнафти» обов’язково забезпечити явку Петра Столяра 7 серпня до Оболонського райуправління державної фіскальної служби, в Києві. У справі Петро проходить свідком. До голови наглядової ради А. Коболєва керівництво «Укрнафти» спрямували вже листа з проханням явки Столяра до слідчих. Компанію «ВОГ Аероджет», яку звинувачують заснував І. Єремеєв, який є бензиновим олігархом.

Поділитися:

Метки: , , , , , ,

Posted by on авг 5 2015. Filed under Економіка, Україна. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire