ЄС може відмінити візи для Туреччини якщо вона допоможе з мігрантами

В багатьох засобах масової інформації говориться про те, що саме ця тема буде обговорюватись в Брюсселі під час візиту туди турецького президента.

Євросоюз може піти на дуже рішучий крок та надати громадянам Турції безвізовий в’їзд на територію співтовариства. За це Анкара повинна прийняти декілька умов, які запропонує для неї Брюссель. Такі новини сьогодні розповсюдила РІА Новости, посилаючись при цьому на свої джерела, які знаходяться в дипломатичних колах Євросоюзу.

«Європейський Союз може піти на те щоб надати дозвіл безвізового в’їзду громадянам Туреччини, але за це буде вимагати вчинення деяких дій, наприклад, турки разом з греками повинні разом патрулювати східну частину Егейського моря. Крім цього в Туреччині, скоріше за все, відкриють шість центрів, які будуть приймати та реєструвати біженців. При цьому центри розташують на турецькій території, але управляти ними будуть з Європи», — говориться в повідомленні.

Як уточнюється, ця дуже актуальна для Європи тема буде предметом перемовин між президентом Туреччини Тайіпом Ердоганом та керівниками інститутів ЄС. Турецький керівник приїжджає в Бельгію з дводенним державним візитом.

Раніше від канцлера ФРГ Ангели Меркель поступила заява, що у Євросоюзу є можливість вирішити міграційну кризу тільки якщо до цього питання буде підключено Туреччину. В іншому випадку хвиля нелегальної та неконтрольованої міграції накриє країни Європи.

В Анкарі поки що не коментують цих повідомлень в засобах масової інформації, скоріше за все заяви будуть зроблені після закінчення візиту керівника Туреччини до Брюсселю. Якщо Ердоган пристане на пропозицію Євросоюзу, то напруга з напливом біженців до європейських країн почне спадати.

Поділитися:

Метки: , , ,

Posted by on окт 5 2015. Filed under Cвіт. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire