https://reporter.zp.ua

Який матрац вибрати: пружинний чи безпружинний?

Редактор: Михайло Мельник
неважко зрозуміти, наскільки важливою є правильна відповідь на питання, яке ми винесли в заголовок. адже більшість людей змінює свій матрац набагато рідше, ніж мобільний телефон. а значить, вам (і вашій спині!) ще кілька років доведеться уживатися з усіма його недоліками. або ж, навпаки, радіти правильному вибору. отже, з пружинами або без? ось у чому матрац!

скажімо прямо, обговорювати «пружинні матраци взагалі» не цілком коректно, тому що вони можуть сильно відрізнятися по конструкції, детальніше про матраци можна ознайомитись на сайті
www.101matras.com.ua.

тут виділяють 2 категорії:

матраци типу “боннель” – являють собою блок з’єднаних 5-виткових пружин; якщо натиснути на одну з них, навантаження передається і на всі інші. хоча такі матраци дозволяють «спати на жорсткому», вони не належать до числа ортопедичних матраців, оскільки провисають під вагою вашого тіла, подібно гамака. однак є і свої переваги: по-перше, невисока ціна, яка перетворює такий матрац в непоганий дачний або готельний варіант.

матраци з незалежним пружинним блоком або pocket spring на сьогоднішній день більш популярні, але і обходяться недешево. тут кожна з пружин поміщається в окремому тканинну «кишеню», що дає їй можливість реагувати на прикладене навантаження самостійно, не залучаючи до роботи сусідок. таким чином, тиск розподіляється рівномірно по всій поверхні ліжка – створюється ортопедичний ефект. до того ж діаметр «незалежних» пружин менше, а кількість витків більше – це також позитивно позначається на комфорті.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

рекомендації. якщо ви зважилися на покупку пружинного матраца, обов’язково поцікавтеся на сайті компанії 101matras.com.ua, на яку вагу розрахований пружинний блок. звертайте увагу і на кількість пружин: стандартне значення для матраців “боннель” – не менше 120 пружин на кв. м., а для матраців pocket spring – близько 220-260 пружин на кв. м.

матраци даного типу являють собою один або кілька шарів наповнювача різної жорсткості. особливі властивості застосовуваних матеріалів (таких як, наприклад, ecocell або піна з пам’яттю) дозволяють домагатися оптимального розподілу ваги і високого рівня комфорту. анатомічний ефект обумовлений умінням підлаштовуватися під контури вашого тіла – фактично, кожна клітинка пінистого матеріалу нагадує мікроскопічну пружинку.

деякі переваги безпружинної конструкції:

оскільки всередині немає металевих деталей, виключається шкідливий магнітний і електростатичний вплив на організм. іншими словами, знижується рівень нервового напруження, що допомагає прокинутися з відчуттям бадьорості і свіжості.
відсутність порожнин між пружинами мінімізує так званий «ефект насоса» – всмоктування пилу через отвори в покритті. в цілому, в безпружинному матраці пилу скупчується менше – тут просто немає для нього місця!
найчастіше виробники використовують пружини з «чорного металу», тому волога, потрапляючи всередину матраца, призводить до появи іржі. утворюється нездоровий мікроклімат, а пружинний блок починає поскрипувати. безпружинний матрац позбавлений цієї особливості. до того ж в матрацах застосовуються «дихаючі» матеріали, що дозволяють відразу випаровувати накопичену вологу.
безпружинний матрац його не передає коливання, які розходяться хвилями по поверхні. сучасні матеріали допускають можливість «точкового» реагування на зміну положення вашого тіла уві сні. разом з тим вони здатні забезпечити йому рівномірну підтримку.
пружинний матрац зазвичай дуже важкий і незручний. безпружинний набагато легше пересунути або перевернути.

 

У вас є запитання чи ви хочете поділитися своєю думкою? Тоді запрошуємо написати їх в коментарях!

Залишити коментар

Опубліковано на 13 09 2016. Поданий під Блог. Ви можете слідкувати за будь-якими відповідями через RSS 2.0. Ви можете залишити відгук або трекбек на цю запис

ХОЧЕТЕ СТАТИ АВТОРОМ?

Запропонуйте свої послуги за цим посиланням.
Контакти :: Редакція
Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".