Які бувають жалюзі?

Вибір жалюзі: які бувають види жалюзі.

Отже, ремонт вже завершений і прийнято рішення, що на вікнах будуть встановлюватися жалюзі. Але в магазині компания Проем в Киеве виявляється, що вони бувають різного виду і настає паніка: що ж вибрати, адже до цього ви не знали, якими бувають жалюзі. Насправді існують основні 2 конструктивні різновиди.

Вертикальні жалюзі

Цей вид складається з вертикальних ламелей, які можуть бути виконані з різних матеріалів — тканин, полімерів і т.д. Щоб тканинні ламелі не бруднити і довго зберігали свій зовнішній вигляд, матеріал просочують пилевідштовхуючими складовими. Виробники роблять ламелі двох розмірів — 89 і 127 мм завширшки.

Особливістю вертикальних жалюзі вважається варіативність їх складання. Вони можуть збиратися вліво, вправо і від центру до центру. Вибір залежить від специфіки віконної рами. Краще купувати ті, які не заважатимуть його відкривати. Якщо ж у вас ще є питання з приводу того, які вертикальні жалюзі бувають, завжди можна попросити про допомогу консультанта магазину.

Які бувають горизонтальних жалюзі

Для початку варто відзначити, що вони складаються з вузьких ламелей, розташованих в горизонтальному положенні. Їх роблять з різних матеріалів: пластика, алюмінію, дерева. Ширина планок буває 16 і 25 мм, а її вибір залежить від розмірів вікна і самої кімнати, щоб не порушити загальні пропорції в інтер’єрі.

Горизонтальні жалюзі — ідеальне рішення для офісів, службових приміщень і кімнат з металопластиковими вікнами. Існує технологія, за якою їх встановлюють між дерев’яними рамами, але це не зовсім зручно, оскільки доступ до механізму обмежений, що може привести до його швидкого виходу з ладу.

Через те, що цей різновид складається тільки до карнизу, іноді сила, що прикладається до цього процесу, може бути надмірною або нерівномірно розподілена по всьому механізму. Це стає причиною більш частого виходу його з ладу, ніж у вертикальних.

Після того, як ви дізналися, якими бувають жалюзі, ви можете сміливо вибирати, який вид найбільше підійде до свого покою.

Поділитися:
Posted by on сен 8 2016. Filed under Блог. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire