Як вибрати лак для паркету?

# , , , ,

на поверхню паркету та інших покриттів для підлоги обов’язково слід наносити лакове покриття. при розтині поверхні лаком, на ній утворюється плівка, яка служить для захисту поверхні. лакове покриття додає паркету міцність і захищає його від зовнішніх впливів.

в даний момент на ринку представлений широкий ряд засобів, які дають можливість захистити паркет, а також доглядати за ним, дивіться http://www.ru.all.biz/laki-bgg1057092. до таких засобів відноситься і лак. якщо ви бажаєте додати паркету красу і довговічність, то необхідно підійти дуже відповідально до вибору лаку. при його виборі, головне завдання знати, в якому приміщенні буде використовуватися паркет, а також яке навантаження буде на нього впливати. існує лак з підвищеним та нормальним навантаженням. для звичайних квартир можна використовувати лак зі звичайним навантаженням, а для офісів, де навантаження на підлогу є сильнішим — лак з підвищеним навантаженням.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

для підкреслення краси деревини та її природного малюнка, використовують прозорий лак, який не змінює колір паркету. також існують лаки, які надають різноманітні кольори поверхні паркету, вони можуть бути від рожевих квітів до блакитних, і їх зручно використовувати для певних дизайнів інтер’єру.

лаки для паркету поділяють на лаки, в основі яких міститься вода, а також масло. найчастіше застосовують якісні лаки на основі води, які, в свою чергу поділяються на поліуретанові та акрилові.

кожен вид лаків має свої пріоритети. до плюсів поліуретанових лаків відносять здатність швидко підсихати, а також утворювати міцну поверхню. мінус їх у тому, що вони не переносять впливів хімічних речовин. у свою чергу акрилові лаки створюють поверхню, яка добре переносить хімічний вплив, але, на жаль, дуже довго сохнуть.

Приєднуйтесь до нашого Телеграму: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 28 07 2015. Filed under Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Свежие комментарии


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".