Як проводиться експертиза ДНК на встановлення батьківства

Дуже часто у людей виникає потреба встановити відсоток спорідненості між собою. У багатьох випадках така експертиза проводиться для того, щоб привести докази батьківства.

В сучасний час були розроблені технології, які дозволяють проводити тест, на встановлення батьківства, використовуючи біологічний матеріал, такий як кров, слина, волосся і багато іншого. Це стандартний аналіз, який, тим не менш, може допомогти встановити кровну спорідненість. Експертизу ДНК на встановлення батьківство проводять для доказу спорідненості з дитиною, для підтвердження своїх прав на отримання спадку, а іноді навіть для перевірки успадкування дитиною серйозні потомствені захворювання.

На сьогоднішній день отримати доказ, того що ви батько досить просто. Для цього потрібно звернутися в будь-який лікарську організацію, в якій надають подібні послуги, і здати біологічний матеріал батька вашого малюка і самої дитини. Для проведення тесту завітайте на сайт http://detective-kiev.com/.

Найпростіший варіант, це здати мазок слини з внутрішньої сторони щоки. Другий варіант, це здати на експертизу волосся, які повинні бути вирвані у самого кореня, а також зуби, нігтьову шкіру або сірку в вухах. Третій варіант, це аналіз крові, але тут є один мінус, такий аналіз може бути неінформативним після переливання.

Результати експертизи ДНК на батьківство будуть готові протягом двох днів. Якщо чоловік не доводиться дитині батьком на 100%, то тест буде негативним. Якщо результати тесту позитивні, то процентне поєднання становить від 70 до 99%.

У деяких випадках роблять аналіз ДНК ще до того моменту, коли з’явитися на світ малюк. Така технологія в медицині з’явилося недавно, свого часу провести генетичний аналіз на батьківство, ймовірно, було тільки після пологів.

Тест проводять за спеціальною методики: чоловік, здає аналіз крові з вени, а зразки ДНК плоду беруть з крові матері, але тільки на 10 тижні вагітності, так як на ранніх термінах така експертиза може завдати шкоди плоду.

Є й інші методи збору біологічного матеріалу плода, наприклад, паркан рідини з плодового міхура. Даний метод встановлення батьківства по ДНК теж може показати достовірний результат, але гінекологи його не рекомендують, так як є велика ймовірність викидня.

У даній статті викладені основні методи проведення ДНК аналізу, а вам самим вибирати відповідний спосіб.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on фев 26 2016. Filed under Блог, Прес-реліз. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a Reply

Читати цю новину своєю мовою:

▼ Я покупаю ссылки здесь ▼Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire