Хорватія закрила для сербських автомобілів кордон

Влада Хорватії прийняла рішення про закриття свого кордону для автобусів та автомобілів, які зареєстровані в Сербії. Ранко Остойіч, який займає пост міністра внутрішніх справ Хорватії, повідомив, що на такого роду крок влада пішла після того, як в Хорватії прийняли рішення про заборону на ввезення до країни хорватських товарів.

Але при цьому міністр звернув увагу, що дана заборона ніяким чином не торкається приватних осіб, вони й надалі безперешкодно можуть перетинати кордон країни.

Також Остойіч зауважив, що не відповідають дійсності повідомлення про повне закриття кордону, а причиною відмови впустити в Хорватію декількох громадян з Сербії став той факт, що у них прикордонники виявили проблеми з документами.

Напередодні по ряду телеканалів Сербії повідомили, що в ніч на 24 вересня Хорватія прийняла рішення про повне закриття власного кордону для всіх громадян Сербії. Новина супроводжувалась відео, на якому працівники прикордонної служби Хорватії на паспортному контролі розвертають сербів та не пускають в країну.

На кордоні між Хорватією та Сербією ситуація різко погіршилась після того, як Угорщина прийняла рішення про відмову пускати тисячі біженців з Близького Сходу. Останні через Угорщину намагаються потрапити в інші країни Євросоюзу. В результаті цього біженці перейшли на територію Сербії, тут вони мають надію потрапити до Хорватії, адже остання є членом Євросоюзу. На цю ситуацію Загреб відреагував дуже швидко та закрив сім пунктів пропуску з восьми які є на кордоні з Сербією.

Белград дуже гнівно прореагував на дії хорватської влади. У відповідь Сербія прийняла нормативний акт про заборону возу на свою територію товарів з сусідньої країни.

Поділитися:

Метки: , , , ,

Posted by on сен 24 2015. Filed under Cвіт, Події. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyВикористання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire