В Запорізькій області загадково зник 5-тонний пам’ятник Леніну

# ,

ось вже декілька днів поспіль правоохоронці шукають в запорізькій області бронзовий пам’ятник леніну, який викрали невідомі. про це повідомляє інтерфакс-україна, посилаючись при цьому на обласне управління мвс.

подія трапилась у районному центрі кам’янка-дніпровська (запорізька область), там кілька днів тому вночі безслідно зник пам’ятник великому вождю пролетаріату. монумент був доволі габаритним, мав висоту 3 метри та важив 5 тон. в пресс-службі міліції поки особливих коментарів про хід слідства не дають, але повідомляють, що ведуть розслідування по факту вчинення крадіжки.

«дійсно, в міський відділ міліції 13 жовтня поступила заява від комуністів міста, що з постаменту зник триметровий пам’ятник леніну. постамент перебував на балансі районної державної адміністрації, тобто він рахувався як державне майно. зараз ведуться оперативні роботи по пошуку вкраденого пам’ятника», — повідомляють правоохоронці.

Є питання? Запитай в чаті з ШІ!

дотепер не відомо яким чином було зроблено демонтаж пам’ятника, яка техніка застосовувалась при цьому, а також де він перебуває зараз. одночасно з тим в деяких місцевих засобах масової інформації повідомляють, що бронзові фрагменти ілліча бачили на пункті прийому металобрухту в іншому місті — енергодарі.

дану інформацію в районній адміністрації не підтвердили. при цьому виникає запитання, як зловмисникам вдалось не тільки тихо демонтувати постамент, але й яким чином триметрову фігуру зуміли перевести через блокпост.

на сьогоднішній день середня ціна однієї тони бронзового металобрухту складає 25 тисяч гривень. таким чином від продажу пам’ятника зловмисники можуть виручити 125 тисяч гривень.

Приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу: @news_reporter_ua

Leave a Reply

Posted by on 17 10 2015. Filed under Запоріжжя, Культура. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry


Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".