В Запорізькій області відремонтували садочок за 11 мільйонів

19 жовтня цього року відділом капітального будівництва Мелітопольскої міської ради було укладено угоду з ТОВ «Аурум» на обладнання харчоблоку та проведення реконструкції інженерних мереж УВК №9, а також ІІ корпусу дошкільного закладу по вулиці Дзержинського. Загальна вартість угоди складає 3,13 мільйони гривень.

«Наші Гроші» з посиланням на «Вісник державних закупок» повідомляють, що тендер було проведено на безконкурсній основі. Причиною цьому стало те, що «Арум» отримало основний підряд на вище перераховані роботи загальною вартістю 7,59 мільйонів гривень за результатами тендеру проведеного в 2012 році. Згідно з тендером зараз компанія зобов’язана виконати додаткові роботи, які не було включено в проект. При цьому замовник дав згоду на незалежний висновок ПП «Мартель» Марата Сушкевича, відносно необхідності виконувати додаткові роботи для здачі об’єкту в експлуатацію.

Є питання? Запитай в чаті зі штучним інтелектом!

Разом з тим не було оголошено технічне завдання. Цей дитячий садок урочисто відкрили 17 жовтня, при цьому оголосили про освоєння 3 мільйонів гривень. Цю суму в цьому році додатково виділили з бюджету.

Під час проведення основного тендера ПП «Аурум» Анатолія Андрієва конкуренцію склало лише ТОВ «Сейм» Олени Мащенко, Романа Калюжного та Олександра Селюкова. Цікавим є факт, що обидві фірми зареєстровано на одну й ту саму адресу в місті Мелітополі: вулиця Свердлова, будинок 15.

ПП «Аурум» в 2008 році отримало підряд на суму 4,19 мільйона гривень на будівництво в Акімовському районі водогону питної води з села Вовчанського в села Андріївка та Давидівка. Пізніше директору фірми Анатолію Андреєву висунули обвинувачення в розкраданні більше мільйона гривень. Через фіктивний договір та фіктивні данні про відрядження робітників він зумів перевести в готівку 1 071 000  гривень.

Most Viewed Posts

Метки: ,

Posted by on окт 23 2015. Filed under Запоріжжя. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. You can leave a response or trackback to this entry

Leave a ReplyПоследние новости

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на Reporter.zp.ua.
Редакція не несе відповідальності за матеріали, розміщені користувачами та які помічені "реклама".
Войти | Designed by Gabfire